גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
חיפוש צימר
עגלת קניות
שם
עלות
כמות
מחק
לתשלום

טיולי בר-בת מצווה בארץ "והייתם לאנשים"

טיולי בר-בת מצווה בארץ הפכו לפופולריים מאוד. אם אתם מחפשים דרך מיוחדת לציין את האירוע ולחגוג באופן המוסיף ערך וזיכרון בלתי נשכח עבור חתן וכלת המצווה ועבור כל המשתתפים, תכנית "והייתם לאנשים" בהחלט תענה על כל הציפיות ואף יותר.

"והייתם לאנשים" - סיורי עומק וזהות לשנת הבר\ בת מצווה

בית ספר שדה כפר עציון מזמין אתכם, בני ובנות בר ובת מצווה ליום טיול משמעותי בגוש עציון, בו נלמד ונתחבר לערכים הקשורים במורשת העם היהודי, בציונות, באחריות כלפי הציבור ובמצבה של מדינת ישראל בעבר ובהווה וגם... בעתיד.

אנחנו בבית ספר שדה "כפר עציון" מאמינים שזה הרגע לעצור את שטף החיים והריצות- לצאת אל נופיו הקסומים של גוש עציון, לשמוע את קורותיהם של חלוצי גוש עציון ובוניו, על שגרת חייהם כמו גם על עמידת הגבורה שלהם בקרבות תש"ח במלחמת העצמאות, ללמוד תנ"ך בשטח ולהתחבר למקורות ולשורשים וכל זאת כדי להתחיל מסע של התבגרות ארץ- ישראלית מתוך חוויה מצמיחה, שורשית ובניית תודעה של הפרט כחלק מחברה ושל האחריות של בני הדור הצעיר לגורלה ולעתידה של מדינת ישראל.

 

במסגרת תוכנית "והייתם לאנשים" אנו מציעים מספר אפשרויות: 

 

סיור לכל המשפחה, דודים סבתות וסבים אחים ואחיות:

חשבתם לקיים אירוע לכבוד הבר מצווה והתעייפתם מהחגיגה באולמות והמוזיקה הקולנית?

מחפשים הצעה אותנטית, מפתחת ומעשירה?

אנו מזמינים את בת \ בר המצווה להגיע אלינו כחודש לפני הסיור המשפחתי למפגש הכנה אישי שבו נכין יחד יחידת הדרכה אותה בר המצווה יעביר בסיור לכל המשפחה. המפגש יכלול ביקור במיצג האורקולי החדש וישיבה משותפת עם מדריך מטעמנו בספריית בית ספר שדה כפר עציון.

לאחר מכן בר\ בת המצווה יתרגל את יחידת ההדרכה שלו וביום הסיור ידריך את כולם ויספר על החוויה שעבר.

סיור זה, שאנו מקיימים, מעצים את חווית המסוגלות של הנער\ה, בונה את היכולת לעמוד בפני הקהל והמשפחה, מביא לחיבור משמעותי עם עברה של הארץ ויוצר הזדמנות לחגוג ביחד אירוע ממשי ומשמעותי.

 

הסיור לכל המשפחה כולל ארוחת צהריים חגיגית בבית ספר שדה בחדר אוכל פרטי וניתן לשלב אותו ביום של החגיגה עצמה במידה וחוגגים במאהל האירועים שלנו.

 

חווית צמיחה בית סיפרית\ יישובית שכבתית:

לעיתים קרובות פונים אלינו אנשי חינוך, מורים ומנהלי חטיבות בביניים בתחושה שאין מענה בעל ערך עבור גיל הבר\ בת מצוה. הצורך בשטח להביא את התלמידים בשנה משמעותית זו של חייהם לכדי עשייה תורמת חברתית מפתחת ובונה הביא אותנו להציע למערכת החינוך תוכנית של יום בגוש עציון שכולל צפייה במיצג האור קולי החדש, מפגש עם אחד מוותיקי גוש עציון, סיור אל מעיינות הגוש ועבודה תורמת בפריצת שבילים בגוש עציון ופעילות ODT.

שילוב מכלולי התוכן הללו יחד יוצר יום עמוס וגדוש בחוויות שבמרכזו עומדת השאלה של תפקידו של הפרט ביחד לחברה, החובה לתרום מעצמנו ובירור הזהות האישיותית של כל תלמיד ותלמיד.

ניתן לפרוס את התוכנית הזו גם על יומיים טיול או להצטרף אלינו ל"מסע גוש עציון" שמיועד לבני התיכונים אך ניתן בהתאמות מסוימות להנגיש אותו גם לבני בר\בת המצווה.

 

ביקור אבות ובנים\ אמהות ובנות:

מעונינים ביום ייחודי ואיכותי רק שלכם? יום אינטימי שלכם עם הבן\בת?

אנו מזמינים אתכם להגיע ליום בכפר עציון, לצפות יחד במיצג האורקולי החדש, לבקר באמת הביאר, ולאכול אצלנו ארוחת צהריים. ניתן לקבל הצעות לאטרקציות נוספות במרחב לטיול עצמאי.

יש לנו בכפר עציון גם:

טיולים מאורגנים למבוגרים ולציבור הרחב