גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
חיפוש צימר

טיולים וקורסים בארץ

בית ספר שדה כפר עציון קם בשנת 1967 ביוזמתו של יהושוע כהן, ומאז אנו מתמחים במה שאנחנו טובים בו: ידיעת הארץ. הצטרפו אלינו להכרות אינטימית וחווייתית  עם האזורים השונים והתקופות השונות של הארץ, והכירו את הסיפורים המרתקים והאנשים שעומדים מאחוריהם.

סיורים וטיולים בארץ לקבוצות מאורגנות

קבוצות פרטיות, וועדי עובדים, ארגונים וקייטנות: מוזמנים ליצור אתנו קשר כדי לתאם טיול העונה בדיוק על הציפיות שלכם: התאמה לגיל ולאופי הקבוצה- לקבוצות מיטיבות קשב, למיטבי לכת, לגימלאים ולילדים. אזורי ההתמחות שלנו הם: הרי יהודה, ירושלים, מדבר יהודה, הנגב, השומרון, השפלה וכמובן גוש עציון. הצטרפו אלנו ליום חוויתי ומלמד שיבנה על פי רצונותיכם.

קורסים למבוגרים בידיעת הארץ

בית ספר שדה כפר עציון מציע לקהל שוחרי ידיעת הארץ מגוון גדול של קורסים בקשת רחבה של נושאים. בואו לחוויה ייחודית של הכרות אינטימית עם הארץ ותולדותיה.

כל אחד ימצא כאן את מה שליבו חפץ: אם אתם מיטיבי לכת תוכלו לבחור בהליכה בשביל ישראל, שביל ישראל מזרח ושבילים ארוכים נוספים. אם היכרות מעמיקה של התקופות השונות בתולדות הארץ היא זו שקורצת לכם- מוזמנים להצטרף ל'קורס יום ג' בריכוזו של אריה רוטנברג- המשלים מחזור תלת שנתי של הליכה בחבלי הארץ יחד עם עיון במקורותיה- מתקופת המקרא ועד העת החדשה. גם לשוחרי הידע בתחום התפתחות הדתות יש מענה בדמות קורסים בנצרות ואסלאם, לחובבי הארכאולוגיה מומלץ להצטרף לקורס 'חדשות בעתיקות', והצפרים שבינינו יבואו אל סיפוקם בחוג בהדרכת ערן בנקר. קיימים גם קורסים לרוכבי אופניים, קורס ב'ציונות שואה ותקומה' בהדרכת אוריאל פיינרמן, קורס בהדרכת הרב יואל בן נון ועוד. הצטרפו לחוויה ערכית בלתי נשכחת עם מרצים ומדריכים מהטובים בתחומם וכבונוס תיהנו מקבוצה המתגבשת לאורך הטיולים והסיורים.

יש לנו בכפר עציון גם:

טיולים מאורגנים למבוגרים ולציבור הרחב צימרים קייטנת פסח אירועים אמת הביאר
הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה