גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
חיפוש צימר
עגלת קניות
שם
עלות
כמות
מחק
לתשלום

המרצים שלנו

ירון רוזנטל -  מנהל בי"ס שדה כפר עציון ממובילי המתנדבים במבצע "שובו אחים". מעביר שיחות על המבצע ולקיחת אחריות.

בנימין טרופר – מנהל תוכן בבית ספר שדה כפר עציון. מורה דרך. תושב עיר דוד מ"פ במילואים. מרצה על מבצע "שובו אחים" שהתקיים בקיץ 2014 על שיטות סיירות ועל השילוב בין האזרחים לצבא.

ד"ר יוחנן בן יעקב - "עומדות היו רגלנו על רכסי ההרים אשר במערב בצופנו לכיוון האלון הבודד" -  מילדי כפר עציון אשר פונה עם האימהות והילדים במהלך המלחמה מכפר עציון, אביו יעקב קלפהולץ נפל בקרב. ובתום מלחמת ששת הימים שב לגוש עציון יחד עם חבריו כדי להקים מחדש את הקיבוץ של הוריו.  נשמע על הכיסופים לגוש עציון במשך 19 שנות ניתוק, ועל השיבה המחודשת הביתה ועל  המחקר בעקבות הל"ה שיזם בן יעקב עם החזרה לגוש עציון.

לצפייה בהרצאתו של יוחנן בן יעקב בנושא השורשים הרעיוניים של בני כפר עציון לחץ כאן!

ד"ר ירון עובדיה"מציאות משתנה" : על חיי הפלסטינאים ממלחמת ששת הימים ועד קביעת תוואי גדר ההפרדה. לצפייה בירון עובדיה בכנס בנושא גדר ההפרדה.

"ההפרדה בעין פלסטינית . למה שוללים הפרדה מישראל?" לצפייה לחץ כאן!

 

דוד בן עוזיאל "טרזן" לוחם יחידה 101 בחוליתו של מאיר הר ציון, איש המוסד ומשרד הביטחון נשלח לפעולות קשות בעומקו של האויב ועיצב דור שלם של לוחמים. לחם במבצע לולב בבתיר ובפעולות גמול רבות בסביבה.

לצפייה בהרצאתו של טרזן על אריאל שרון כמפקד יחידה 101 ועל דמות המפקד לחץ כאן!

 

משה חרמץ – מתמחה באתרים וסיורים הקשורים לשואה ולתקומה.  מעביר הרצאות על דמותו של בן גוריון ואישיים נוספים בשנותיה הראשונות של מדינת ישראל

להרצאה של משה בנושא שיירות לגוש עציון לחץ כאן!

 

האלוף גרשון הכהן –שימש עד לאחרונה כמפקד הגיס הצפוני 446 על מקומו של מנהיג בחברה ובהנהגה. להרצאה של הכהן בנושא היכול לספר סיפור כתנאי למנהיגות לחץ כאן!

 

טקלה מקונן – יליד אתיופיה עליה במבצעי האחים להעלת יהודי אתיופיה. מנהל תוכנית עבור הקהילה האתיופית במרכז האקדמאי רופין. שיחה על עליית יהודי אתיופיה ושילובם בחברה הישראלית. להרצאתו של מקונן במסגרת כנס המבצעים החשאיים להעלאת יהודי אתיופיה על ידי יחידת שלדג לחץ כאן!

יש לנו בכפר עציון גם:

טיולים מאורגנים למבוגרים ולציבור הרחב צימרים פעילויות קיץ למבוגרים אירועים
הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה